Utworzenie kopii zapasowej za pomocą mobilnej transmisji danych

Kopia zdjęć android, jest to serwis tworzenia kopii zapasowej zdjęć oraz video, które zapisywane są w biblioteczce Zdjęć Google.

Wykonanie zapasowej kopii jest fantastyczną funkcją urządzeń, gdyż umożliwia pewne magazynowanie dokumentów.

W zamiarze stworzenia kopii zapasowej należy otworzyć aplikację na urządzeniu. Następnie należy się zalogować na konto Google, wcisnąć Menu, wybrać ustawienia, przejść do kategorii “kopia zapasowa i synchronizacja” oraz uruchomić bądź wyłączyć kopię zapasową i synchronizację.

Jest wybór ustawień zapasowych kopii, jak na przykład:
– zmiana jakości fotografii,
– utworzenie zapasowej kopii za pomocą mobilnej transmisji danych,
– zrobienie kopii katalogów,
– wybór konta Google, na którym będą przechowywane kopie zapasowe fotografii i innych plików.

Da się też zobaczyć stan kopii zapasowej. By sprawdzić stan kopii trzeba uruchomić aplikację “Zdjęcia Google” oraz przejrzeć dane widniejące u góry ekranu.

W celu sprawdzenia, czy wybrane zdjęcie posiada kopię, należy wybrać zdjęcie i sprawdzić, czy pokazuje się wiadomość o możliwości sporządzenia zapasowej kopii. Jeśli nie widać informacji, tzn., że konkretny plik był już wysłany do kopii zapasowej.

Za sprawą zapasowej kopii jesteśmy wstanie przywrócić dane i ustawienia na inne urządzenie z Androidem. Przywracanie zdjęć i pozostałych danych, dzięki tej funkcji, pełni ogromny komfort dla odbiorców.

Autor: kopia zapasowa ios

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *