Powinniśmy słuchać swoich dzieci, nie tylko je słyszeć.

Czy myślałeś nad upominkiem na Dzień Dziecka? Często dajemy dzieciom praktycznie to samo – słodkości, może grę komputerową. Po pewnym czasie naszym dzieciom znudzą się te upominki, a Dzień Dziecka odbierają jako dzień jak co dzień, ale z większą dawką słodkości. Co możemy zrobić by ten szczególny pierwszy dzień czerwca, był rzeczywiście wyjątkowy?

Być może należy zastanowić się nad prezentem nie w formie materialnej, lecz w formie miłego wspólnego spędzenia czasu, czy w formie rozrywki, zabawy. A może należy pierwszy dzień czerwca ustanowić dniem, który nasze dziecko będzie wspominało przez długi okres czasu, a może nawet przez całe swoje życie. A co można zrobić z dzieckiem przez tyle godzin? Otóż jest kilka możliwości. Pierwszą z możliwości jest park linowy. Jest to wspaniała zabawa dla każdego dziecka. Jest tak dlatego ponieważ w parku linowym zużywa się duże ilości energii, a jak wiemy tej energii, dzieci mają multum. Powinno się również zaznaczyć, że nasze dzieci między sobą bardzo często mówią o tym, iż ich marzeniem jest odwiedzić park linowy. Warto słuchać naszych dzieci, nie tylko je słyszeć.

Jednym z takowych dziecięcych marzeń jest także paintball Katowice. To z pewnością wspaniała alternatywa dla zwykłego paintball’a. W starej wersji bowiem panują ograniczenia wieku, dlatego młodsze dzieci nie mogą uczestniczenia w tego typu, jednak laserowy jest gwarancją braku siniaków po uczestnictwie w grze. Bardzo trudno jest znaleźć dobry pomysł na prezent na dzień dziecka. Jednak potrzebujemy tylko ciut chęci a także kreatywności, żeby uczynić ten dzień wartym zapamiętania przez nasze pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *