A co robić, gdy środki bez recepty nie wystarczają?

Powszechnie mówi się, że impotencja dopada panów w średnim wieku. Nic bardziej mylnego. Problemy ze wzwodem przydarzają się facetom niezaleznie od wieku, nawet tym przed trzydziestką.
Co powoduje brak erekcji w takim młodym wieku?
Przyczyny kłopotów są niezmiernie różne. Dużą rolę ma stres. Na poziom stresu działają takie czynniki, jak praca bądź brak doświadczeń seksualnych. Mężczyzna obawia się, że się skompromituje przed damą.
Innym istotnym elementem wpływającym na naszą kondycję w łóżku jest nasze zdrowie. Zbyt duża masa ciała lub choroby cywilizacyjne tj. cukrzyca lub nadciśnienie z całą pewnością nie pomagają.
Jak się z tym uporać w domowy sposób?
Na start zmieńmy swój typ życia. Odżywiajmy się zdrowo. Nasza dieta codzienna ma być obfita w świeże warzywa oraz owoce. Unikajmy zbyt dużej ilości alkoholu a także papierosów. Ruch to również nasz przyjaciel. W trakcie ćwiczeń spalimy niepotrzebne kalorie a także dotlenimy cały organizm. Możemy również sięgnąć po środki na potencję bez recepty.
Czy są one bezpieczne dla zdrowia?
Pewnie, że tak. Preparaty te zostały szczegółowo przebadane. Dzięki temu będziemy mogli bez obaw je przyjmować. Warto pamiętać jednak ażeby w żadnym wypadku nie przekraczać zalecanej dawki. W sytuacji przedawkowania powinieneś prędko skontaktować się z doktorem.
A co robić, kiedy leki bez recepty nie pomogą?
W takim przypadku trzeba będzie wykonać dokładne badania. Prawdopodobnie kłopoty z erekcją są bardziej skomplikowane niż myśleliśmy w pierwszej chwili. Im wcześniej udamy się do doktora, tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *