Z pomocą nadciąga program ERP.

Coraz więcej ludzi decyduje się na założenie własnej działalności. Robią to z różnych względów, jednakże najbardziej częstym czynnikiem jest chęć pracowania na siebie. Nie licząc idealnego pomysłu oraz biznesplanu, należy również dobrze rządzić swoją spółką. Dla osób, które poprzednio nie miały z tym do czynienia jest to niemałe wyzwanie. Na szczęście ze wsparciem przychodzi firma Comarch SA oraz jej program ERP.
Firma Comarch SA z siedzibą w Krakowie została założona w 1993 roku i stwarza oprogramowanie do kierowania przedsiębiorstwem. Z oprogramowania tej korporacji korzysta spora część małych oraz średnich przedsiębiorstw na calutkim świecie. Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP, który tworzy się z wielu modułów i jest szczególnie intuicyjny w obsłudze. Znajdziemy w nim działy: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, bank/kasa, środki trwałe, płace oraz kadry, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasza firma potrzebuje nieprzeciętnego podejścia warto zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Polecany jest on zwłaszcza dla agencji o nadzwyczaj rozsianej strukturze, posiadającej zagraniczne placówki, dla spółek holdingowych rozporządzających grupą firm. W aplikacji utworzona jest szczególna platforma, dzięki której damy radę skomputeryzować prozaiczne czynności i decydować patrząc na prognozy i analizy. Za pomocą tego można skupić się na najważniejszych rzeczach, nie zamartwiając się o procesy, które by się powtarzały.
Firma Comarch SA zrobiła również program lojalnościowy Partner Comarch. Wiąże on przedsiębiorstwa, które wspomagają stosować w praktyce program oraz zapewniają informatyczne zaplecze dla nowych nabywców. Na dzień dzisiejszy więcej niż dziewięćset firm w całej Polsce jest partnerem. Spółka Comarch SA w ramach planu oferuje przede wszystkim zawodowe i merytoryczne szkolenia dla swych partnerów. Pomaga dojść do kolejnych klientów oraz deleguje tzw. opiekuna, który pomoże się poznać z przebiegiem wdrażania oprogramowania.
Kompix to jednostka z Koszalina zaistniała w 1995 r., a od 98 jest partnerem Comarch. Specjalizuje się ona instalacją oprogramowania u kolejnych interesantów oraz gwarantuje zaplecze informatyczne potrzebne do wykonania systemu. Proponuje kompleksową analizę zasobów i potrzeb użytkownika, a następnie dostarcza należyte wyposażenie między innymi stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, fiskalne urządzenia, sprzęt telekomunikacyjny. Co więcej nabywca może spodziewać się sporej ilości usług IT i stałej obsługi informatycznej. Klient wybierając firmę Kompix zyskuje techniczny serwis, gwarantowany czas reakcji na zgłaszane kłopoty, dzisiejszą obsługę zdalną, szkolenie zatrudnionych z obsługiwania oprogramowania oraz wiele innych rzeczy.
Właściwe gospodarowanie korporacją to wskazówka do osiągnięcia sukcesu. Więc warto poświęcić czas na poznanie oferty http://dative.com.pl/ oraz wyznaczenie dla siebie najbardziej korzystnego wariantu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *