Porady przy użyciu telefonu

Zachowek i spadek, podwyższenie alimentów, podział spadku czy rozwód – to tylko niektóre sprawy, które konsultujemy z radcą prawnym. W obecnej chwili, aby zyskać profesjonalną poradę w zakresie prawa, wcale nie trzeba fatygować się osobiście do kancelarii. Zazwyczaj prawnicy świadczą też swoje usługi przez telefon i online.

Porady prawne bez wychodzenia z miejsca zamieszkania
Porady z zakresu prawa to kluczowa usługa świadczona przez kancelarie prawne, radców prawnych i adwokackie. Kiedyś, żeby zyskać profesjonalną poradę, musieliśmy pójść do takiej kancelarii osobiście. Obecnie nie jest to już wymagane, dlatego że coraz częściej spotyka się prawne porady w internecie i przez telefon.

Tego rodzaju usługi prawne absolutnie niczym nie odróżniają się od tych które świadczone są osobiście. Są przy tym o wiele bardziej wygodniejszą opcją dla klienta – nie musi wcale on iść do kancelarii prawniczej, co stanowi ogromną oszczędność czasu. Ponadto, w niektórych mniejszych miejscowościach nie ma kancelarii prawniczych, a dojazd do jednej z najbliższych częstokroć oznaczałby daleką podróż. Zatem wtedy to znakomite rozwiązanie.

Jak tak naprawdę wygląda udzielenie porady prawne online?
W obecnych czasach sporo kancelarii prawniczych świadczy swoim klientom usługi za pośrednictwem Skype, telefon czy online – przez skrzynkę email. Aby skorzystać z takowej usługi, należy znaleźć właściwą kancelarię, wysłać do niej swoje zapytanie, poczekać na wycenę, a w dalszym etapie opłacić swoją usługę. W ciągu kilku dni będziemy mogli uzyskać gotową poradę prawniczą.

A więc po tego typu poradę nie trzeba jechać do kancelarii prawniczej – zdołamy zrobić to też zdalnie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *